Express furniture rental english
Služby
Prečo si prenajať nábytok?
Predaj nábytku
Žiadosť o cenovú ponuku
Investície do nehnuteľností
Ako si objednať?
Kontakt Express Furniture Rental

Pre ľudí, ktorí
sa sťahujú

Pomoc pri predaji alebo prenájme domu/bytu

Pre kancelárie a firmy

Pre výstavy a rôzne udalosti

 

Prečo si prenajať nábytok?

Ušetríte peniaze

Keď potrebujete nábytok len na istý čas a účel, tak je prenájom lacnejší ako nákup. Alebo, keď si v podstate nie ste istý ako dlho ten nábytok budete potrebovať, prenájom môže byť efektívnym riešením, nakoľko si ho neskôr vždy môžete odkúpiť za znížené ceny.
Prenájom vám pomáha sústrediť sa na jadro vášho podnikania - nech je to už rýchlejší predaj domu, rýchlejšie usadenie vášho personálu, rýchlejšie zariadenie vašej kancelárie.

Vyvarujte sa nepríjemnostiam s novým nábytkom

Kúpa nábytku si vyžaduje čas a premyslenie. Zriedkavo môžete všetko nakúpiť na jednom mieste, to si vyžaduje rôzne zdroje a plány. Takisto si to vyžaduje správny úsudok pri zladení jednotlivých kusov, uložení a vybavení doplnkami. Prenájmom okamžite získate profesionálny nábytok a doplnky, vkusne uložené vo vašej kancelárii alebo domove.

Rýchlosť

Prenájom je rýchly. Stačí len jeden telefonát alebo email a môžete mať ten správny nábytok a doplnky na správnom mieste už zajtra.

Dostupnosť

Nábytok na prenájom je stále dostupný, nie tak ako nový nábytok, ktorý sa musí najprv objednať, alebo ho nemajú na sklade.

Pohodlie

Celý postup prenájmu je pohodlný - stačí jeden email alebo telefonát a váš domov alebo kancelária sú zariadené. Čo je ešte dôležitejšie, neskôr, keď nábytok už nebudete potrebovať, stačí len jeden email alebo telefonát a nábytok je preč. Žiadne problémy s tým, ako sa ho zbaviť. Žiadne zbytočné pokusy o predaj, alebo darovanie.

Rozpočet

Je jednoduchšie neprekročiť rozpočet keď máte všetko z jedného zdroja a naraz- za jednu cenu. Keď kupujete, nikdy presne neviete čo môžete kúpiť, kedy a od koho, čo činí dodržanie rozpočtu ešte ťažším.

Dane

In fact the whole rental invoice is a generally deductable business expense which can make it very tax effective.


Prosím, kontaktujte nás ešte dnes , aby sme Vám mohli poradiť

 

 

 


Copyright © 2006-2010 Express Relocations Sp z o.o.